Éhesló Creative Commons License 2014.09.02 0 0 100967

Bármennyire is szociopatának gondolnál, arra még nem vetemedtem itt (sem) hósszú évek során, hogy bármelyik velem vitázóról, velem egyet nem értőről íly módon és ilyen jelzőkkel nyilatkozzak.

 

Ez rád és a válaszodban megcélzott haverodra is vonatkozik.

 

Azt megértem, hogy a PC újbeszél mocskában ritkán találkozhattatok őszinte szóval, de talán szorulhatott volna belétek annyi emberi tisztesség és értelem, hogy a "toleráns" "befogadó" "nyitott" demokrácia bajnokaiként a minimális tiszteletet megadjátok annak, akivel bár az esetek nagy részében nem értetek egyet, de a kötelező és elvárható tiszteletet megadta/megadja nektek.

 

Ez nyilván  morális és emberi kötelesség is lenne még egy ismeretlennel szemben is, nem hogy egy olyan fórumozóval kapcsolatban, akivel vitázva évek óta osztjátok meg a gondolataitokat, véleményeteket, információitokat.

De a PC dogmáitok még ezt is felülíratják bennetek és váltok azzá, amit itt leírtatok - harmadik személyben, rólam...

 

Nem az én szégyenem ez.

Még valami.

A bal-rad, mint orosz-ukrán ellenpropaganda forrás nem széljobber, ennyit talán nem nehéz észrevennetek. Érdemes talán utána nézni.

 

http://balrad.wordpress.com/

Előzmény: kovacsgyula44 (100943)