GPS Creative Commons License 2014.09.02 0 0 76360

 

Szerintem nyugodtan otthagyhatod éjszakára is akár.

 

Ha ez a tanács nem jönne be - és esetleg többet nem írnál ide a topikba - akkor majd tudni fogjuk, hogy reggel, pizsamában, kimentél megtapogatni az akkut, hogy forró-e?

Mindenképp: hiányozni fogsz :-)))

 

Na jó - hülyeséget félre - nézd meg, hogy melegszik-e kizöldülés után? Szerintem egy frászt melegszik.

 

A gépkönyv-fordításról: itt mindenki tudja, hogy "szabadidőmben" szakfordító és szerkesztő vagyok.

 

Na most nem azért, hogy a szakma becsületét védjem - de néha én is kapok olyan "eredetiket" - amiktől helyben a spontán erekció környékez... és nem abban az értelemben, aminek a barátnőm is örülne.

 

Például volt olyan 9 V-os elemről működő, kézi (!) multiméter gépkönyvem - ahol az "Elemcsere" szekcióban úgy indított, hogy "Elemcsere előtt, mindig húzzuk ki a készülék tápkábelét a hálózati dugaljból !"

 

Baszdki, honnan húzunk ki, és mit?

Képzeld el azt a szerencsétlent, aki ezt napokig keresi.

 

De a Kompernass (Értsd: Parkside) mini (tán 12 V-os, hálózati adapteres) dremeljének a video-bemutatásán, a vén hülye demonstrátor azt írta elő - na most erősnek lenni:

 

"A szerszám (fúró-maró-stb.) csere előtt, mindig feszültségmentesítsük az (amúgy törpefeszről működő) készüléket."

 

És a videón ezt mindig meg is csinálta - biztos ami biztos alapon.

.

Előzmény: neduddgi(én) (76357)