adam1941 Creative Commons License 2014.09.01 0 0 22939

Sziasztok, segítségeteket kérném akinek van, vagy ismeri a HONDA tipusu GCV-160 5,5 lóerős,160cc gépet.

Megvételre kínáltak a napokban egyet. Jó állapotban volt, a hangja is ok volt, gumikerék volt rászerelve. Mellé kézben hozta a 2X3 soros kapatagokat az eladó+ a sárvédőket. Meg is állapodtunk az árban, mikor mondtam hogy ok de tegyük rá a kapatagokat mert én csak rotálásra használnám. Ekkor jött a buktató. A kapafüzér belső profilja sima volt, a hajtóműházon ahova meg rá kellet volna hogy csússzon kúpos kialakítás volt. Így persze nem passzolt a sasszeg lyuka. 

Kérdésem az volna akinek van ilyen gépe, hogy az eredetin is kúpos a meghajtóház a rámenő résznél.

Nem tudom eldönteni hogy melyik nem frankó, a kapatagok nem ehhez valók vagy a hajtóműház a babrált. Így persze egyenlőre elálltam a vételtől mert nem tudom hogy mi nem stimmel, kapát kell másikat venni hozzá vagy a hajtóműház nem eredeti.

Előre is köszi a segítséget akinek van és megnézi nekem, milyen az eredeti hajtóműházának a profilja!