avasztosz Creative Commons License 2014.08.31 0 0 135744

Üdv Urak! Segítséget szeretnék kérni, mert elakadtam egy dolog miatt! Jó karban levő Renault Lagunám-1.9.d. van, rendszeresen szervizelt, viszont pár hete amikor lakott területen kívül megyek vele, és felkapcsolom a világítását, akkor több tíz kilométer megtétele után elerőtlenedik az autó, elveszti az erejét, max 100.Km-el megy, majd ha a világítást lekapcsolom, akkor pár másodperc, és visszanyeri az erejét maximálisan. Elvittem villamossági szerelőhöz, az kicserélte a generátor feszültség szabályozóját, eredeti Francia darabot rakott bele ami 20.000.ft volt, 2 hete! Tegnap megyek vele vidékre világítással, és úgy 100-Km megtétele után újra csak csinálja a kocsi, hogy elveszti a fele erejét világítással, majd lekapcsoltam a világítást, és semmi gond! Aksi jó benne, itt vége a hozzá nem értő tudásomnak is :) Esetleg ha lenne valakinek ötlete?-hiszen 2 hetente nem szeretnék munkadíjjal együtt 30.000-ft elköltögetni rá, mert világítással csak vánszorog.. Tisztelettel Zoltán Hódmezővásárhelyről!