ggbuffon1897 Creative Commons License 2014.08.30 0 0 85345

távol álljon tőlem h meggyőzzelek, csak arra próbáltam rávilágítani, h nem minden fehér és fekete

 

Most ha azt nézed h a riválisoknál milyen kp tengelyek vannak, az ilyen Carrick,Flecsör félék max a padra lennének jók(vagy oda sem) egy komolyabb ambíciókkal rendelkező top csapatnál, Herrera-t én h őszinte legyek nemismerem, talán párszor láttam játszani és nem is hiszem h PL újoncként ő bármiféle megváltást jelenthetne rövidtávon, pláne h lényegében egy középcsapatból jött..ráadásul ha jól rémlik ő is inkább előrefelé érzi jól magát, nem hátrafelé

 

de igazából ez is lényegtelen, mert nem elég h nincs "közepe" a csapatnak, a támadószekció gyakorlatilag szervezetlen és ötlettelen, mintha tényleg csak én vagy Várhidi Petya feldobálnám őket a mágnestáblára..ez az idő már lejárt, amikor ezt ellehet játszani.

 

 

Van Gaal-lal amúgysem hiszem h hosszabb távú jövőt kell elképzelni, ha hagyjátok évvégéig dolgozni, biztos összehoz majd egy masszív brigádot, de ahol eddig járt, ott gyakorlatilag később a saját eszmerendszere áldozatává vált és megette az öltöző reggelire.. mondjuk ez az építkezés duma is kb szerintem olyan szeptember közepéig állhatja meg a helyét.

Előzmény: giornalista (85342)