Filber Creative Commons License 2014.08.28 0 0 56716

Sziasztok!

 

Vettem a bátorságot, és egy hete berendeltem egy bontóstól műanyag alkatrészeket, úgymint: szellőzők, váltógomb, autohifi feletti kis rádió-ablakemelő keret, középső szellőző. Ennek oka, hogy iszonyatosan csálán állt minden elem. Ma délután szétbontottuk... bár ne tettük volna. Olyan mértékű kókányolás volt benne, amilyet én még nem láttam. A középső szellőző, illetve az autohifi közötti keret teljesen szétvolt barmolva, sarkokon lemezcsavarral betekerve, belül sziloplaszttal kinyomva, és még hasonló megoldások. Az egység mögött konkrétan nincsen semmi (illetve van, egy ilyen fehér, odagányolt vasszerkezet, képen látszik), így nem tudjuk hogyan odailleszteni a bontóból beszerzett, majdnem jó állapotú műanyag alkatrészt.


Kérdésem, hogy ti néztetek-e már oda be, minek kéne ott egyáltalán lennie. Valami műyanyag keret féleségnek, amivel odalehet fogatni a szellőzőt és keretet... gondolom én. Addig is töltöt fel róla képet, milyen helyzet uralkodik ott.

Másik kérdésem, hogy van egyáltalán esély erre, hogy ezt valahol egy szerelő rendbetudja rakni?