Nahjah Creative Commons License 2014.08.22 0 0 2613

A Vitateam őrület miatt regisztráltam és fejtem ki a véleményemet.

Még friss az élmény...

Ez a "a plüss zöldségek nyaralni mentek" (vagy mi) duma már felháborított. És persze számítottam is rá, hogy mától nagy

lerablás lesz már korán a Pennyben, ettől függetlenül nem mentem oda nyitásra, de még a délelőtt folyamán eljutottam, hogy egy betelt füzetet plüssre váltsak,

amit anyukám gyűjtött ki az unokájának. (Az én pennys vásárlásaim egy fél plüsst sem futottak volna.)

Teli parkoló és kb. 10 bevásárlókocsi várt. Bent a várakozásaimnak megfelelően még 2 féle plüss közül lehetett választani (brokkoli és répa).

Épp előttem vitték el az utolsó fokhagymát és padlizsánt. Pumpa felment bennem de nyugtattam magam, hogy majd egy hét múlva újra próbálkozom.

Közben érkeztek a vásárlók, akik szintén nagyot néztek a "választék" láttán. Az egyik egy eladót megkérdezett, hogy van-e még raktáron, és ő hozott

ki még egy doboz padlizsánt (12 db), közben én is rákérdeztem mi volt ennek a "plüssök nyaralni mentek" sztorinak a lényege. Hát az, hogy kifogytak

a figurákból és újra kellett gyártani. Arra a kérdésre, hogy lesznek-e majd még plüssök, nem tudott válaszolni. Ezt a szállítmányt is Bécsből kapták.

Így jobbnak láttam én is egy padlizsánt magamhoz venni, ugyanis nem lenne idegem még egy ilyen Penny-plüssvadászathoz.

 

Tehát a véleményem az, hogy ez egy nagy felkészületlen beetetés, parasztvakítás.

Arra meg kíváncsi lennék, hogy a vaterára ki teszi fel ezeket a plüssöket, ígérve, hogy mindegyikből tud szállítani rendelésre.

Honnan vannak azok lenyúlva?

Ja, és szerintem ezek az újragyártott plüssök nyomibbak, kisebbek, mint az előző generáció.