bombahoppa Creative Commons License 2014.08.21 0 0 38966

. ezért vagyunk Comacchióban, aztán megyünk Rómába 

 

itt vannak olyan talján szpecsialiták, mint Autocarozzerie, Autodemolizione, Vendesi Multipla Occasione stb :)

 

tegnap megismertük Marcot, ma Francot, ma találkoztunk Attilával, szép a hintaja, a fotókat majd töltöm :)

 

mondjuk én se Bibionét se Caorlét nem ismerem, ezek valahogy kimaradtak, mi kalandozók vagyunk, megyünk amerre látunk, ez mondjuk könnyebb nekünk, mert beszélünk olaszul

 

Marcoék viszont ma indultak/érkeztek Porecsbe, oda mennek nyaralni, mert ott jobbak az árak

 

Láttunk már 700 Eur-ért menhelyen LPG-és Multit, de az értékesítő csak siránkozott, hogy még mennyi dolga van vele, hogy ennyiért tudja adni... 1. Kilincscsere jobb elöl 2. Karosszéria (semmi gázos) és ki kell takarítani, kérdeztem, hogy ezek nélkül hogyé' aggya, ha most azonnal elvinném, de teljesen összeomlott, hogy mi lenne a rendszámmal, ő ilyet még nem csinált, utána kell kérdezni az eszportációne folyamatának

 

170 ezres, 2001 körül példány volt, hátsó ablakban irizáló szívecskés matricákkal :)

 

aholt vettük a radiatorét (hűtő) ott a bontósnak magyar vizslája volt, végre találtunk egy szervízt ahol foglalkoznak a kocsival (a szállástól 10 percre gyalog), mondtam nekik, van két napjuk, mert szombaton Rómában kell lennünk lesz nagy buli az amícsikkel

 

volt nagy romasirám, jajaj-jajaj, mi lesz ha leveszik a hűtőt, és nem jó az új? mi lesz a ventolával, most sem megy, persze, mert szorul az ütéstől, amit kapott, mondtam mi lenne, hozatok bontóból ventilátort, jaj csak nem szállt el a hengerfej tömítés, mondtam jaj, csak nem, szüttyögtünk, mi lesz, ha mi lesz, mondtam mi lenne, csak lesz valami, de itt legalább csinálják, nem küldtek máshova :)

 

lassan elfogy a cseh sör, vettem egy olaszt :)

 

viszont a kávé és a dzselátó vmi isteni

 

tegnapi tanulság: sok a kocsi Triesztben, ezért egy német autót kivontuk a forgalomból, és járatunk helyette egy olaszt 

Előzmény: zeuszmotoros (38964)