Törölt nick Creative Commons License 2014.08.20 0 0 3115

Úristen, ez nagyon durva, és nevetséges, amiket írtál, magadat járatod le csak :)
És még meg is hazudtolsz!
Amiket kérdeztem, csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy legyen összehasonlítási alapom!
És elegem van ebből az ellenséges stílusból már a kezdetektől fogva.
Rakd már össze a darabokat, akkor talán le fog esni a valóság!
Nekem már 2 műtétem volt, sokkal jobban képben vagyok, mint te! :D
Már egyszer megmondtam, hogy le fogom írni az egészet, hogy másoknak segítsek, de még nem most akartam!
Az az én dolgom, hogy még nem meséltem el itt, vannak kedves fórumozó társaim, akiknek már privátban elmeséltem!
Pont az ilyenek miatt nem írom le szívesen itt, mint te! Rosszindulatú megjegyzésekkel sértegetsz folyamatosan!
És ezáltal másoknak is rosszat csinálsz, akiket meg érdekelne!
Nekem meg az a hiteltelen, amiket te írsz, és szánalmas, ahogy próbálod bizonygatni az igazadat, miközben nincs igazad. Te biztos h a neten olvasottakból alakítasz ki véleményt, ez lejön egyből.
Ez a fórum nem arról szól amit te képviselsz, itt sorstársak vannak, akik segítenek egymásnak!
Te pedig úgy írsz, mintha te találtad volna fel a spanyolviaszt és te tudsz mindent, és csak az a jó, amit te írsz :)
Nem is tudom miért pazarlom az időmet ilyenre, mint te.
Nem lett volna egyszerűbb kedvesen írni nekem és megkérni, hogy írjam le mi volt és esetleg együttérezni?

Előzmény: LaurenC. (3114)