kolcsar Creative Commons License 2014.08.18 0 0 104350

Valamikor én is IBM Think Pad 235 ös volt az első,aztán lett a 380-as,és utána jöttek a T-20,T-22 na ezekkel kezdődtek a gondok,a T-40-es azzal tele volt a hócipőm minden baja volt.Akkor váltotam DELL-re azokkal még nem volt gond,mühelybe olaj folyt a klavira,asszony a amit örökölt azt meglocsolta kávéval,arról nem is szólt,aztán narancs szörpel akkor azt szétszedtem,kimostam.utána mégegyszer meglocsolta de tömény szörpel nem voltam otthon,mire haza értem adigra mindenhova befolyt,félig bele száradt,akkor még élt kis barátom akit sajnos most július 31-én temettünk az vitte el életre keltette:))Aztán örökölt egy LATITUDE D610-est azt hurcolássza telekre otthon most már második éve igaz jobban figyel rá ezt nem locsolja.Az enyim is sokszor le esett volt kocsi tetejéről,és még mindig müködik jó.Most keresek egy normális embert aki nem csak mondja hanem ért is a szoftver gondokhoz,elkezdett az enyim hülyeségeket csinálni,idáig akivel beszéltem az csak szétárta a karját nem tudja mi lehet,legalább nem akartak belenyúlni,még jobban elrontani:))

Előzmény: Jena307 (104349)