japipapi Creative Commons License 2014.08.18 0 0 11486

Szia. 

Itt egy nagy off! de legalább valamiről beszélünk! :-))))

Én a számítógéppel, vagy akkor már hasonlóval, mint adatrögzítővel a 80-as éves első éveiben Robotron "könyvelőgéppel" foglalkoztunk kollégámmal a szoftverrel együtt. Majd 1983-tól a C=64 következett, munkahelyemen. 85-től rokkant lettem, vettem egy C=+4-est, a basic már annyi volt, mint az 1x1.  Ráálltam a hardverre is, nyakra, főre építettem a gépeket, de alapvető változások már nem nagyon történtek (persze a méret csökkenés és sebesség rohamosan változik) meguntam, nem volt varázs. Ahogy a MATÁV adott internet szolgáltatást, -ingyenesen 22-06 óráig- azon lógtam. Magam kényelmemre néha elkészül valamilyen szoftver, de már komolyabban a számítógép már nem nagyon érdekel.

Sportot csináltam abból is, hogy minden helységembe, még garázsban is (kivétel a vizes blokkok) van számítógép és persze internet és központi nyomtatók. Mobil internetezést utálom, nincs olyan helyzet, hogy keljen használnom. Szeretek bóklászni, olvasni, mindenfélét, de a játékokat kifejezetten utálom, de annyira, hogy aki a FB-é felkér játszani, megkérem, ne háborgasson, mert a másodikra kitiltom. Prűd nem vagyok, szeretek zsugázni, akár szekerce vagy késdobálásban is jól érzem magam, de számítógépes játékokat nem tartom semminek.

Tudod, mi már, akik közelebb állunk a 70-hez, már az igényünk.

Megnéztem videód.

Előzmény: Törölt nick (11482)