cnumb Creative Commons License 2014.08.17 0 0 7430

Kedves Boldogember,

 

 

Jó lett volna, ha inkább a szavaimra figyeltél volna akkortájt. Ugyanis, az egyetlen voltam, aki információkkal látta el a falut a helyzetéről, a problémákról és a megoldási lehetőségekről.

 

Kérdezem: AZÓTA KI TESZ HASONLÓAN?

 

Az egyetlen voltam, aki mélységeiben ismerte az összes paraméterét a falunak, csatornázástól, iskolán, óvódán keresztül az illegális hulladéklerakóig. Forintra ismertem (és ismertettem!) a költségvetést, annak alakulását és végrehajtását.

 

Kérdezem: KI ISMERI A JELENLEGI HELYZETET????

 

Én voltam az, aki átlátta és megértette a Vágó-Marcinka mutyi ténykedését és hatékonyan fellépett ellene.

 

Kérdezem: KI TESZ AZÓTA BÁRMIT????

 

Jelzem, minden állításom a faluról és prognózisom a folyamatokról IGAZZÁ VÁLT!

 

A helyzet az, hogy túl sokat dolgoztam ahhoz Vácdukáért, hogy ne érdekeljen a jövője. És nem mondtam le, amikor esélytelennek éreztem a küzdelmeket. Igaz, anyagi érdekeim se voltak az önkormányzásban.

 

Eszem ágában sincs Makkos Lacit gyengíteni. Azt azonban kötelességemnek érzem, hogy felhívjam mindenki figyelmét, hogy GENGSZTEREKET vagy GITTEGYLETET váltani önmagában nem érdemes.

 

SZÁMOLTASSÁTOK BE KÉPVISELŐ JELÖLTJEITEKET ARRÓL, HOGY MIT TUDNAK A FALURÓL, A FOLYAMATOKRÓL.

 

Mert az utóbbi időben beszerzett információim szerint: SEMMIT!

 

Ezt írtam Makkos Lacinak:

 

"Laci,A győzelem kulcsa NEM Vágó leváltása, hanem a testületé.Ha nem tudsz felkészíteni és helyzetbe hozni egy teljes testületnyi új képviselőt, akkor megette a fene az egészet.Ha leváltod a testületet, Vágó eltávolítása már rendkívül könnyű feladat. MOST KELL TELJES CSAPAT."

 

 

Végül: Makkos Laci 2010-ben végtelen önhittsége miatt bukott el. MINDEN módon kerestem és felajánlottam számára az együttműködést.  A teljes testületet leválthattuk volna, ha hajlandó lett volna megegyezni egy közös képviselő-jelölt listában.  De még arra sem voltak hajlandók. A személyes GŐG vitte őt és egész csapatát a levesbe.

 

TANULNIA KELL DUKÁNAK EBBŐL és nem anyázni egyből, drága Boldogember.

 

EGYETLEN TESTÜLETRE VALÓ JELÖLT KELL, EGYETLEN POLGÁRMESTER JELÖLTTEL.

 

De NE KÜLDJETEK amatőr idiótákat a testületbe, mert tönkreteszitek a falut.

 

Vágó jelenleg szarrá rombolta a hivatalt. Lop, csal és hazudik. Sajnos, nem csak a falunak, hanem a kormányzatnak is. Ha ezekre a KEHI rájön, Dukának annyi. Működési pénzeszközökből herdálja a milliókat a reprezentációra meg az építkezésekre. KI FOGJA VISSZATENNI EZT  PÉNZT A KÖLTSÉGVETÉSBE????

 

Drága Boldogember,

 

Megjelenésem célja az, hogy figyelmeztesselek benneteket: Dukán nagyon nagy baj van! És ezt felkészületlen amatőrök csak tetézni fogják.

 

KÉNYSZERÍTSÉTEK RÁ A JELÖLTEKET, HOGY MÁR MOST FOGJANAK MUNKÁHOZ!

 

Lepjék el a hivatalt, kérjenek ki minden dokumentumot, szerződést, költségvetési iratot, MINDENT!

 

KÖVETELJÉTEK MEG, hogy jelöltjeitek a nyilvánosság előtt tegyék közzé, mit végeztek és mit tártak fel!

 

AZUTÁN JÖHET A PROGRAM!

 

 

Boldogember,

 

Addig az egész semmi más, mint újabb gittegylet, újabb lila köddel.