Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 34240

Sziasztok,

 

Ugyan nem terveztem, de eladó lett 2007. júliusi 525 D Lci aut. kombim – merthogy szabadságom közben véletlenül találtam egy olyan telket, de olyat…de az már egy másik topic lenneJ.  Szóval gondoltam, mielőtt a hahu nagyérdemű közönségét magamra szabadítom, a szak –és műértőknek mutatnám meg először a gépet.

 

Az autó német rendszámos- merthogy kint dolgozom - viszont jelenleg Magyarországon megtekinthető, így sem kell érte külföldre menni, mármint ha létrejön az üzlet a közeli jövőben, kb Aug 25 ig.

 

Főbb tudnivalók: Gyakorlatilag hibátlan az autó, "egyben van" azaz:  belseje szép, nem lelakott, nem dohányzó, ...futómű- automata váltó-  motor tökéletes, abszolút ellenőrizhető- teljes, végig dokumentált szervizmúlt (BMW Kohl Aachen, itthon by Steef (!), 216 e. km. facelift változat 197 Le. Itt már nincs motor szívócsonk probléma, porszáraz a motortér, 18 as M –kerekek vadonatúj 500 km-t futott (!) 245/40 R 18 gumikkal (mondtam már, hogy nem terveztem eladni??)  …. színe: Platinagrau Metallic A68, Sportos futómű beállítás, Sportkormány, tempomat (fékező funkcióval), Business Navi, bluetooth, USB , telefon előkészítés, Shadow –line, panoráma üveg tető, oldalsó árnyékoló rolók a hátó ajtókon (gyári), xenon, klíma (két zónás) , elöl hátul parkoló radar, HIFI hangszóró rendszer, Advantage csomag, fűtött szövet ülések, levehető vonóhorog. A részecske szűrő 20 e. km –el ezelőtt Németországban 100% os tisztítást kapott- természetesen ez is számlával igazolt. Cserélve lettek az utóbbi pár hónapban: izzítógyertyák, mindkét termosztát, hátsó fékbetétek és tárcsák, valamint a panoráma tető gumitömítése (merthogy egy új fajta gyári tömítés jött ki amivel sokkal halkabb lett) . Következő esedékes szerviz 15 e. km múlva. Igény esetén, egy szezont futott , 16 ’ gyári téli gumi garnitúrát (BMW alufelnin) tudok adni hozzá. A futásteljesítménynek és a típus „sajátosságának” megfelelően a motorháztetőn apróbb kavicsfelverődések vannak, ezek eredeti javítófestékkel gyógyítottak. További részletekért, képekért privátban zaklassatok, előre is köszönöm!

irányár: 3.99 m. ft (+ reg adó , amennyiben Magyarországon lesz forgalomba helyezve)

 

p.s: egyelőre SEHOL máshol nem hirdettem, csak itt, jövő héten megy a hahu ra.