Sword38 Creative Commons License 2014.08.14 0 0 57357

Sziasztok!

Eléggé kiterjedt a topic ezért bocsánat ha valahol már foglalkoztak a kérdéssel, de hosszú lenne végigböngészni. Tanácsot kérnék ha van valakinek ötlete. A gondom egy 2004-es évjáratú Thaliával van (keveset használt, jó állapotú, első tulaj vagyok), nevezetesen az, hogy valahol beázik és főleg az anyós ülés előtti, de már a vezető oldali lábtérben is áll a víz a nagy esők után. A beázás álló helyzetben történik sajnos garázsom nincs így a szabadban parkolok. Először nem szakszervízbe vittem hanem egy másik márka szerelőjéhez. Ott a vízelvezetők eltömődésére gyanakodtak, azt ki is pucolták. Ezután eltel némi idő hőséggel, eső nélkül, a kocsi kezdett kiszáradni, de aztán bejöttek újra a nagy zivatarok és újra egy vödör vizet szedtem ki az utastérből. Ekkor elvittem szakszervízbe ahol azt állították, hogy a fűtőmotor csövének a kaszniba való bevezetésénél lévő szigetelés  mehetett tönkre és ott talál utat a víz, azt kicserélték (mondanom sem kell nem olcsón). Tegnap előtt hazahoztam, a tegnapi nagy zuhé után újra áll a víz az anyós ülés előtt. Lényegében olyan mintha semmit sem csináltak volna. Van valami tanácsotok mi lehet a hiba hol jöhet be a víz. Holnap visszaviszem a szakszervízbe, de ha újra fel akarják számolni a költséget azt hiszem eléggé hangos vita lesz. Előre is köszönöm a tanácsokat.