senkinetudjakilennék Creative Commons License 2014.08.14 0 0 10763

Ez a cél  engem is visszasoroltak a komplexen, a rosszindulatú daganat 5 éven túli nem számít

a visszéreres lábak szintén nem stb ......... Az a cél ,hogy ha pár % -is ,de elvegyenek, onnantól már

törvény szerint nem kell a régi rokkant nyugdíjnak megfelelő összeget fizetni .Én a felét kapom az előző ellátásomnak azt is annak köszönhetem ,hogy a baleseti járadékhoz nem nyúltak .Ha annak idején nem választok b járadékot most az ellátásom 70%-nak mondhattam volna búcsút ! Mintha az ember

egy üzemi balesetet direkt kérne magának  hm .Ennél embertelenebb bagázs ebben az országban még nem volt kormányon, pont most hallottam  a para foci válogatott nem jutott ki a vb-re mert kellett volna  8 millió forint és nem volt, mert elvették azt a kevés támogatást is amit eddig kaptak .

A tények,  stadionfelújításra építésre kb 100 milliárd megy el ,eddig 38 milliárdot már elköltöttek ,86 óta nem jutunk ki vb-re 38.-k vagyunk a világranglistán,  a para csapat az 5. és természetesen kiharcolta a részvételt .Igaz az ő támogatásukból  nem kaptak volna a haveri cégek, míg a stadionokból ..........

Előzmény: sz16 (10749)