kristoof Creative Commons License 2014.08.09 0 0 26131

Na most tényleg nem értelek. Igazat írtunk vagy nem írtunk igazat? Mert szerintem igazat írtunk.

 

Nem a Blikkes stílus miatt írtam azt, hogy a kocsik termelik az üzemanyagot, hanem a Pécs ma cikk miatt, hiszen ők írták, hogy tízmilliókat takarítanak meg az új buszok! Ez csak úgy lehetséges, ha az újak termelik a régiek meg fogyasztják az üzemanyagot. Azt szerettem volna megtudni, hogy a társvállalatoknak is elmesélhetnék, hogy hogyan jött ki ez az eredmény, mert ott az új buszok többet fogyasztanak. (Igaz nem így kérdeztem meg az elmúlt hetekben írt e-mailekben, de a lényege ez volt. A Tüke sajtósa válaszolt is többször, aztán egyszer csak nagy csend lett. Hiába kérdezgettem tovább őket, hogy mi van már? Semmi, le sem sz@rtak! Igen értetlenkedés, mert miért nem válaszolnak? Egyedül még a BKK aki ezt szokta játszani, de ők is csak nagyon kellemetlen kérdésekre nem szoktak. A többiek legalább, ha más nem finoman elutasítanak, de a Tüke valami felsőbbrendűségben szenved... )

 

Az új buszok rendelkezésre állása csapnivaló! Ez tény! Egy új flottánál a 80-90 százalék környéke az elég rossz. (Hollandiában folyamatos 93 százalék miatt dobtak ki szolgáltatót nemrég!) Leírtam, hogy nincs azzal baj, hogy a legszar@abb állomány frissül. Mit írtam volna még? Dicsérgessem Csízi Pétert, hogy de jó, hogy végre vannak új buszok? Vagy mi? A többi amit írsz lerágott csont, magunk is megírtuk többször be vannak linkelve...

 

A Credók csendesebbek, jobbak, újabbak, de hadd ne írjak már bele olyat egy posztba, akinek van szeme az ezt látja! 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: hungeri (26127)