Elter János Creative Commons License 2014.08.08 0 0 15625

Talán elsőként Önnek kellene tisztázni miről is szeretne beszélni. Amennyiben a bejárók számáról és utazásuk mikéntjéről, akkor illene ismerni mi is az az Elvira!

 

Mivel én magam gyakran bejárok Pestre vonattal, ezért Önnel ellentétben van fogalmam arról, mikor, mennyien ingáznak be dolgozni.

 

Egy milliárdos beruházás pedig igenis az általam felvázolt hatással járna. Attól, hogy Ön azt mondja nem, ez még nem érv álláspontja mellett. Másrészt a zsúfoltság tekintetében ezek szerint nem érti szavaim, mivel az éppen a máshol és nem nálunk jelentkező zsúfoltságról szólt.

Nem tudom milyen a tipikus politikus módszer, mert magam helyi közéleti embernek tartom. Nem vagyok párttag és politikus sem. Kérem, vegye figyelembe a fürdőfejlesztés tekintetében, hogy mások több évtizedes tehetségtelensége nem az én számlámra írandó.

Valamint azt is, hogy egy milliárdos beruházásnál járulékos munkahelyek is teremtődnek – nem a fürdőnél, hanem a városban.

 

P.S.: a megfontolás nem egyenlő a visszalépéssel, de arra egyébként még bőven van idő!

Előzmény: Törölt nick (15621)