GTI100 Creative Commons License 2014.08.07 0 0 132551

Már korábban (132432 és 132444 hsz)is panaszkodtam, hogy kék halál meg egyéb ökörségeket csinál a gépem. Hogy nagy gáz ne legyen a hétvégén mindent az összes mappát egy USB-s külső winyóra lementettem. Még mentés előtt az Outlook Expressnél megnéztem hol a tárolómappa. Valami ilyesmi  helyen volt C: Document and Setting User LocalSetting ApplicationDataIdentities hosszúszámsorMicrosoftOutlokk Express.

 

Saját gép funkcióval nem láttam ezt a mappát az User mappa volt az utolsó amit mutatott, de ha a címsorba beírtam ezt a fenti elérési utat akkor láttam az Outlook Express mappát is benne az Érkezett, küldött, törölt stb elemeket is. Tegnap azután el is azállt a gép se kép se hang. Keresném a winyón az Outlook Expres mappát de nem látom. Ott is csak az User mappát mutatja és tovább nem. Az a baj hogy itt meg hiába írom be a címsorba az elérési utat nem tetszik neki és azt mondja hogy ilyen mappa nincs. Az User mappa után még Local Setting mappát se mutatja. Most akkor én átmásoltam a leveleket vagy nem? Ha igen akkor hol találom meg őket? Köszi előre is.