Juegos Creative Commons License 2014.08.06 0 1 695

Sziasztok!

Azt hiszem, kicsit elment a fórum személyeskedő hangvétel felé, ennek feloldására szeretnék segítséget kérni tőletek!

Több hónapja hordok cb6000 erényövet, a feleségem a kulcsőrzöm. 

A szabályok szerint hetente csak egyszer lehet orgazmusom, az is csak úgy és akkor, ahogy a párom megengedi, vagy "megparancsolja".

Ha előbb élvezek el, mint az engedélyt megkapnám rá, akkor jön a büntetés. 2-3 napig, vagy akár egész héten is a legkisebb távtartóval kell hordanom az övet. Ez nekem elég kellemetlen, de persze az egész nem az én kényelmemet szolgálja.

Mivel mostanában párszor előfordult már, hogy hamarabb élveztem el, szinte mindég a rövidebb távtartót kapom.

A szombat esti "próbát" nem álltam ki. Ez abból állt, hogy hátrakötött kézzel egy nedves konyharuhát kellet volna az álló farkamon megtartani 20 percen keresztül. A konyharuha lecsúszott, így a párom kitalálta, hogy én magamnak találjak ki egy büntetést.  Persze, ha nem lesz elég kemény, akkor az ő büntetési ötletével kiegészül az én ötletem. A feladatom tehát egy önuralmat fejlesztő, elég kemény büntetés kitalálása, melyet a párom végre tud hajtani/hajtatni velem.

Kérlek ez ügyben segítsetek nekem. 

Köszönöm.