K.Zoli9 Creative Commons License 2014.08.05 0 0 4794

Üdv mindenkinek,aki erre az oldalra téved,és aki műtét előtt áll!

 

Nekem tegnap aug.4-én volt egy jobboldali lágyéksérv műtétem.Nagyon sok oldalt,hozzászólást megnéztem,elolvastam,hisz az ember nem szívesen fekszik kés alá!Több orvost is felkerestem,de a leg meggyőzőbb az Istenhegyi magánklinika volt.Dr.Csiky  László doktor úr nagy szakértelemmel elmondta a műtéti lehetőségeket.1,hagyományos módszer kb:8-10 cm vágás,én ezt nagyon nem akartam,meg nagy részben állami kórházak csinálják(hosszadalmas a felépülés ,fájdalmas) 2.Laparószkópia a hasüreget fel kell fújni,de itt is lassú a felépülés,(bár gyorsabb mint az elsőnél) 3.Mini plasztika csak egy kb:3 cm vágás van ,fél 9-kor megműtöttek,és du.5 órakor mehetsz haza.Műtét után 4-5 óra elteltével felkeltem,simán tudtam sétálni.Az ott dolgozó nővérek nagyon kedvesek,segítőkészek.Persze a seb húzódik,némi fájdalom van,de amiket itt leírtak abból arra következek,hogy ez a legjobb módszer.

Persze mivel ez magánklinika az ára nem  olcsó,de szerintem az egészségén senki ne spóroljon.Aki megteheti az menjen ide,csak ajánlani tudom!!!!

Üdv.