Törölt nick Creative Commons License 2014.08.05 0 0 10064

Sziasztok!

A szexben szeretem nagyon az orális szexet, adva is és kapva is, na és még védekezni sem kell mert teljesen biztonságos! :)
Izgat a gondolat hogy kinyalom egy nő punciját jó alaposan, és ő elmegy újra és újra, vagy épp ő kényeztet, vagy egyszerre. :)
Persze nem csak ezt tartom izgalmasnak :) sok mindent lehet ám csinálni. :)

Itt van például a Fenekelés/spanking :) a durva dolgokat nem szeretem de a játékos vagy megjátszott szigorú elfenekelést tenyérrel adva vagy kapva igen :) az jó előjáték.
Megfelelő normális partner találni azt viszont szerintem nehéz!
Elsősorban egy anyagiaktól mentes kölcsönösségen alapuló kapcsolatot keresnék minden téren.

Valakit akivel nem csak egy izgalmas estét lehet együtt tölteni, hanem jót lehet vele beszélgetni bármiről és esetleg fürdőbe, strandra, kirándulni, moziba is el lehet csalni.
Én független vagyok és nyitott igazából szinte bármire :) komoly kapcsolatra is.
Megismerve lehet valakit megszeretni!
Magamról annyit hogy beszédes vagyok, mosolygós,:) közvetlen és hasonló Budapesti női társat keresek 20-50 év között.
Szabadidőmben szeretek mozizni, utazni, kirándulni. A konyhába is szoktam néha ügyeskedni, van ami már elég jól megy, de az nem a mosogatás.:)

Barna hajam van barna szeme sportos testalkatom 175cm magas vagyok Budapesten lakom!

Elsősorban a néhány levél utáni személyes találkozásban hiszek!

Egy pici esélyt adhatnál nekem és magadnak!

Örülnék ha írnál! E-mail:

spankman80@index.hu