Jason88 Creative Commons License 2014.08.04 0 0 12676

Helló!


1+ tapasztalat... anyósnak ne csinálj semmit :D

Nektek a szürke mennyire szokott passzolni? Anyósnak csináltam egy ajtót, alul felül hosszú sérülései voltak. Igazából cserélni kellett volna,de megjegyezte hogy "4 elem férjen bele 20.000 Huf-ba". Kevertettem festéket,persze nem stimmel az autó színe a gyárival, Hyundai szín passzolt a tanksapkához (persze a kocsit nem lehetett elvinni, nehogy baja legyen ).Aztán ha ez nem lenne elég, a díszlécen a patent felfogatásai letörtek meg a patentok is. Mivel nem volt elérhető hogy megkérdezzem szeretne-e venni új lécet+patentokat, így úgy döntöttem hogy amit lehet pákával összeforrasztok, de volt a végén egy amit nem lehetett és biztos ami biztos alapon egy csavarral rögzítettem :) Persze el akartam majd tüntetni a csavart Bumper Soft/fekete műanyag gitt-el,de nem volt nálam és másnap haza is jöttek már... Erre 2nap után barátnőmnek írja hogy egy barom állat vagyok és hogy Ő sír hogy biztos direkt elbasztam a színt is meg a díszlécet és bla bla bla... jah és a végén lefotózta a díszlécet hogy eláll... Az ajtót úgy kell elképzelni mintha egy tehén ugrált volna rajta:D Kíváncsi vagyok más véleményére is:)