harangiz Creative Commons License 2014.08.02 0 0 341475

Sziasztok.

Na ezt a rángatást elő se hozd. Az enyém (a régi e220) kezdettől fogva csinálja. Már ha ugyanarról a rángatásról beszélünk. Akár előre, akár hátra, de ami a lényeg, hogy kis gáznál, óvatos indulásnál teszi.Kicseréltem:Összes hajtáslánc felfüggesztő gumibakot( motor, váltó tartó bak stb.), kettős tömegű lendkerék ( felújított 173 e Ft),

hátsó féltengelyek, difi stb és a rángatás megmaradt. Igazából ezt a csattogós rángatást ( mintha mindjárt leszakadna valami alul) a kardántengely teszi, de nem okozza. Amit észrevettem, hogy ha 2-3 napig nem használom az autót, akkor megszűnik a rángatás ... Fél napra.Szerintem mégiscsak valamelyik gumibak lehet a ludas, de mikor egy szerelő ismerősöm nagyot sóhajtott, hogy az utángyártott alkatrészek már csak ilyenek, addig kell cserélgetni, amíg egy majd beválik, akkor magamban csendesen megjegyeztem, hogy cserélget a nyavalya, ha úgy óhajtja a sors, akkor szakadjon szét, oszt akkor ott helyben felgyújtom aztán végeztünk egymással...Nem szakadt szét...Csak a  mai napig rángat :-)

Előzmény: zs220d (341459)