harcsasanyi Creative Commons License 2014.08.01 0 0 1205

Megakadtam a beszerzéseknél! Az első mozzanat az volt hogy bementem egy csapágyboltba ahol a tulajdonos rögtön lebeszélt az skf csapágyszetről és próbált meggyőzni hogy (ruville) készleteket vegyek mert azt viszik a legjobban és dícsérik is ,ráadásul az ára is jóval barátságosabb és emellett megbízható Német termék!Ezek két nap alatt meg is jöttek ! 

   Hát a féktárcsákról nem tudom ugyanezt elmondani!! Régi vágyam volt a Mikoda furt-mart sport féktárcsa ,és most hogy végre lekoptak a régiek,felvettem a kapcsolatot a vaterán keresztűl az Import Tuning websoppal,és hosszas levelezgetés után kibökték hogy most nincs készleten matizhoz való ilyen tárcsájuk,de még az országba sincs hanem a gyártónál Lengyelországban! Megnéztem az összes tuning boltot amit az interneten találtam ,de hasoló eredményre jutottam! Szokásom szerint a legrosszabb boltot választottam a vásárlásra ,mert az uriember felhívott másnap és ecsetelte hogy nekik sincs készleten ,és csak két három hét alatt ér ide Lengyelországból,nincs mit tenni várok!

A fékbetétek közül a sebike a TRW-javasolta az a prémium minőség,valószinűsítem hogy egy két  nap alatt megérkezik.

Hát itt tartok! Szerencsére még nincs szétszedve az autó úgy hogy ráérek!

Előzmény: norinco (1202)