Tommanch Creative Commons License 2014.07.31 0 0 45620

Szerintem az az érdekes, h itt csak dicsérni szabad. Jobbító megnyilvánulás az ilyen leszólással egyenértékű bizonyos fejekben. Természetesen nem értetted jól amit írtam a polcokról, mivel az elrendezés volt a csapásirány részemről egy olyan ember számára aki úgy döntött fecöl bele nem keveset, de sajnos így közel sem tud olyan jól mutatni, mintahogy tehetné.

Te nem, a sértett fórumozok egy része nem, de akinek írtam, az furamód értette. Gondolom akkor ő se normális hozzám hasonlóan:)

Az, h vki gyűjtő, az h vki tudja mi szép egy kocsiban, az semmilyen szinten nem párhuzamosítható azzal, h után el tud rendezni 20 kocsit izlésesen.

Nem gondoltam, h kapcsolna bárki is miért éppen Robin a lakli, de rém egyszerű:)

 

Ha én azt mondom, h a másik nem érti miről beszélek, és erre az a reakció, h:

 

"Nekem csak akkor telik autókra,ha a mellette a családom is jól él,de én beérem a kopott "szarokkal" is,mert nem telik többre!

Neked nagyobb igényeid vannak,mint nekem,(vagy bárki másnak)! "

 

Akkor egy bütykös munkáskéz rázását látom a szemét burzsujok irányába monodráma körvonalazódik, aki kiáll minden kisemberért (mintha azok nem tudnának magukért)

 

Nnnya, akkor remélem már minden kristályos.

 

Még vki esetleg egy-két gong utánit eleresztene?:)

Előzmény: LeslieBear (45613)