T25 Creative Commons License 2014.07.30 0 0 17550

lehet hogy igazad van de én még akkor is krumplit meg zöltségeket teszek a kertembe tavaly 6 mázsa krumpli termet a kertben ugy hogy 11 soron semmi nem volt mert a diofa be árnyékolt neki most alá piszkáltam szedtem fel több bokrot is és el vagyok ájulva tőle igaz hogy idő előtt eldobta a szárát levelét de még is tömegjével van alatta és ha csak ismét 6 mázsa lesz akkor megint meg spórolom az egész téli krumplit még most  is van a tavalyiból . nem tudom mennyi volt a télen az ára de azt minden esetre megspóroltam de ugyan így vagyok a hagymával és a fokhagymával is . de ez  mellet az uborka a cékla a paradicsom stb mind el tudjuk tenni télire és ez nagyon nagy segítség. én tudom hogy a tesco-ban a lidli ben is olcsón meg lehet venni de én már vettem a tescóban olyan uborka befőttet amiben az uborkákba bele volt rágva erről hivatalos papírok is készültek mert vissza vittem de vettem olyan savanyú káposztát is amiben egy 5 cm nagyságú fekete bogár volt lehet csíbor vagy csótány nem tudni ugy hogy azóta én épp csak a legfontosabbakat veszem amit itthon nem tudok be pótolni én a húst se veszem mert van baromfi hízó ha kell bírka esetleg borjú is halat a tiszáról be szerzem. de szerintem egyre többen próbálunk két lábon állni és önállósodni

Előzmény: Gokartos (17549)