Zimmerzumm! Creative Commons License 2014.07.29 0 0 2467

Mivel van némi német gyökerem is  egy Cikk a Süddeutsche Zeitung című nem Blikk kaliberü ujságból:

 

 

Hessen németországi tartomány környezetvédelmi hivatalának egyik szakembere, Georg Berthold, az elmúlt 2 évben 77 talajvízgyűjtő mérőállomást vizsgált meg, melyek a Rajna-Majna vidéke ivóvízellátásának forrásai. Kevesebb, mint a próbák egyharmadát találta gyógyszer­maradványoktól mentesnek, majdnem 40 %-ukban nyomokban, míg 30 %-ukban egyértelmű gyógyszerszennyezést fedezett fel. A legtöbbet a koleszterincsökkentő szerekből mutatott ki, de a vízpróbák jóval több, mint a felében fájdalomcsillapítókat is kimutatott.

Bertold kutatásának eredményeit így foglalta össze: "Az antibiotikumok jelenléte az ivóvizekben nem kivételes jelenség, hanem az általános állapot."

 

 

Mivel nyilvánvalóan olvasási problémáid vannak elsősorban kiemeltem ennek a gyulának a beidézett cikkéből a konrétumokat.

 

Te biztos hitelesebb vagy:-)

 

Czeizel doktor előadását én is láttam fent van a youtubeon, meg a Hir 24 hiradó adásában is lement 2014 03 30. án .

 

Kezdesz szánalmassá válni.

 

Előzmény: naox (2465)