Anagami Creative Commons License 2014.07.28 0 0 19920

Hú, a színt illetően nem tudom a különbséget megállapítani a Salamander és egyéb profilok között. Mi dió színben szeretnénk a nyílászárókat és a Hofstädternél láttunk pár hónapja Salamander profilból készült ablakot dió színben. Az nagyon jól nézett ki, tulajdonképpen ott figyeltünk fel erre a profilra, csak aztán végül a Veka vitte volna el "pálmát". Most viszont ismét elővettük a Salamander témát, ezért is kérdeztem rá, hogy erről a profilról mi a véleményetek. Én is hallottam arról, hogy az ETIK Kft. is gyárt belőle, a Hevesthermről pedig a múlt héten itt a fórumon hallottam először (mármint, hogy ő is gyárt ebből a profilból). Szombaton szaladgáltunk erre-arra pár forgalmazónál és egyiküktől azt hallottam, hogy valamelyik gyártó lengyel Salamander profilt használ, ami persze szerinte nem az igazi minőségű. Hmm, na ilyenkor megint nem lehet tudni, hogy kire gondolt, mert azt nem árulta el. :) Ez a legjobb helyzet. Van is infó, meg nem is, csak az elbizonytalanodás garantált. Ember legyen a talpán, aki kiigazodik a profilok és gyártók között és bónuszként még megfelelő kereskedőt/beépítő csapatot talál magának.

Előzmény: fgcs (19919)