AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2014.07.28 0 0 80319

Durva sztori: Tegnap bicajozas kozben keresztulmentem a varos egy tombhazas reszen (ami Angliaban videken altalaban rossz kornyeket jelent, tele segelyen elokkel, eddigi tapasztalat alapjan). Egyik tombhaz lepcsohez ajtaja elott all egy szakadt kinezetu 40 koruli no, es veszekszik mellette ket 40-50-es szakadt kinezetu faszi egy rozsdas mountainbike-on, mind a ketto maganak akarta, rancigaltak, karomkodtak, kiabaltak, mar azt hittem osszeverekszenek rajta. Jo hangosan ordibaltak, es minthogy volt vagy 25 fok nyitva volt a legtobb ablak, szoval gondolom minen lako jol hallotta. Nagyjabol az alabbi vitafoszlanyt csiptem el (a karomkodasokat levettem, ugy tul hosszu lenne): "Ez az en bicajom." "Nem, csak volt, most mar az enyem." "Te el vagy szallva." "Nem, te vagy elszallva. Ket hete az en penzemen veszed a drogot, ugyhogy a bicaj most az enyem." "De neked is adtam a drogbol." "De te vetted." Ekkor a no (aki eddig csak karomkodott) beszolt hogy "Baromi tok mindegy ki veszi a drogot, en dugok erte." ... ... Na ott se szeretnek lakni... A szomoru az, hogy maga az epulet siman jobban nez ki mint egy magyar panel-tomb. Es ilyen emberek lakjak...