gesszti Creative Commons License 2014.07.26 0 0 134980

Nem értünk teljesen egyet. Mérnökök közt dolgozom, ugyanazt a munkát végzem, amit ők. Nem is rosszul. 9. éve. Kb. 20 főiskolás gyakornokot pesztráltam végig a tanulmányain, akik azóta már le is vizsgáztak. Egyet se vennék vissza magam mellé dolgozni. Idő és pénz hiányában én magam még nem fejeztem be a sulit. Az utóbbi 1-2 félévben megint tudtam folytatni. Szégyen, ami ott megy. Egy szó saját véleményed nem lehet. Csak azt szabad leírni, amit az adott begyöppösödött tanár kitalált, és lediktált. Se normális könyv, se normális tanterv, se időbeosztás. (többször előfordult, hogy 250 km-ről bementem órára, és akkor üzent a tanulmányistól a tanár, hogy akkor épp nem lesz óra...) Máskor 3 email, 2 telefonhívás, és többszöri személyes megbeszélés (szinte könyörgés) után sikerült elérni, hogy méltóztasson a tanár beírni az neptunba azt a nyavalyás jegyet, amit a vizsgán kaptam...  Mintha nem is egy emberi faj lennénk mi hallgatók, és némelyik tanár, úgy lenéznek bennünket. Jó, nem mind, de 10-ből 9 tanár ilyen. Ha lenne más egyetem, ahol tuti nem ilyen a helyzet, és nem kellene vagy 140 kreditet átvinni jópénzért, akkor már rég átmentem volna máshová.

Előzmény: LyPapa (134975)