Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 5610

Kedves Klau, 

 

Nagyon hasonlóan indultak nekem is a tüneteim, érettségi tájékán, apám alkoholista volt korábban,kilenc éves koromban meghalt én voltam ott,végignéztem,előtte sok szenvedés,bizalom elvesztése, anyám robotol,stb....

először nálam is migrént diagnosztizáltak, fogalmam sem volt h lelki eredetű a dolog, aztán jöttek pár hónap múlva a kényszerek, nagyon erősen...azt hittem kész,megőrültem itt a vég, apranax és frontin segített néha lenyugodni de aztán szerencsésen eljutottam egy pszichológushoz majd egy pszichoterapeutához.

ANnyira jó volt és nagyon sokat segítettek!!!

Légy erős és keress egy pszichológust, vagy pszichoterapeutát aki segít elfogadni és megérteni a benned rejlő folyamatokat...na meg persze feldolgozni.

Az, hogy félünk a skizofréniától korábban kitárgyaltuk itt, TELJESEN NORMÁLIS érzés...hiszen az agresszív gondolatok teljesen összeegyeztethetetlenek az énünkkel , azzal a világgal amit nap mint nap élünk....

Nekem tizenévesen anyukámra vetültek ki, nagyon erősen borzalmas volt nem mertem éjjel aludni nehogy megtegyem....rettegtem, stresszeltem szorongtam.

Légy erős,csak ezt tudom mondani, nem leszel skizofrén! 

Sok sikert kívánok Neked, első sorban az nagyon fontos, hogy nyugodj meg ha jönnek a kényszerek, mert tudom mennyire ijesztő és nyomasztó tud ez lenni, másodszor élem át a saját gyerekeimmel kapcsolatosak voltak most a legutóbbi kényszereim, gondolhatod:( de aztán elkezdtem a pszichoterápiát és sikerült legyőzni a nagyját..azért mondom, hogy a nagyját,mert tudom, ez még korántsem a vége....

 

írj ide ha nagyon megijedsz a gondolatoktól vagy ha bármi kérdésed van

Előzmény: klau_19 (5606)