Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 566926

Döglött az egész magyar foci. A FTC utánpótlás most esett ki a harmadik osztályból, de általánosan is, senki sincs, aki pl a válogatottba is be lehetne tenni a régiek helyére így nagy zuhanás lesz. U19 válogatott megalázása folyamatban, ez vár a többiekre is. Nagyobb a különbség most a hazai foci és a középmezőny között, mint 10-15éve.

És így, ebben a környezetben kéne néhány év alatt "Európában is komolyan vehető tényező" lenni, ejha.

Ezt bírom. Tudod mit mondd már el TE, ebben a helyzetben hogyan lehetne ezt elérni ?

Vegyük el az állami segítséget a FTCtől és induljunk el a tiszta bevételekből jegy és bérlet meg a tv díjakból, szponzor ide 20 éve nem akar jönni. Megmondnád Te mit csinálnál, hogy néhány év múlva már tényezők legyünk ? Öszintén megírom én nem tudom és nem is hiszem, hogy a Fradi a magyar közegből eltérően kirepülhet, attól alapvetően eltérő pályát futhatna be.

Csak minimálisan térhet el a magyar bajnokság színvonalától.

amúgy megnézheted a FTC keretét az elmúlt 8-10 évben, azt mondod nem lett jobb MINDIG két éves szinteket nézve ?

Szerintem valamivel mindig erősebb, van éves visszaesés de utána mindig még feljebb.

Vedd elő kik játszottak nálunk 2007-ben 2010-ban 2012ban és most.

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Ljungberg (566917)