demircella Creative Commons License 2014.07.23 0 0 256050

Ne aggódj. Majd csak berúgja/fejeli/sodorja valaki a hálóba a labdát. Felőlem, akár feljuthatunk úgy, hogy, minden meccsen győzünk 1:0-ra és az ellenfél egyik játékosa az öngól szerzője. Komolyabbra fordítva. Ott van azért Ádám Martin, aki erőcsatárként már rúgott gólokat az előkészületi meccseken. Nagy D. és Menyhárt mindig is inkább előkészítő játékos volt, aki meghúzza a szélt és beadja a centernek a labdát.

Rajczi meg csak megtalálja előbb-utóbb a góllövő cipőjét, türelem rózsát illetve gólokat teremthet.

Takács Krisztofer szerintem külön kategória lesz, ha be tud illeszkedni. Technikás, ügyes játékos, életveszélyes pontrúgásokkal. A Berecz/Vida kettősnek nagyon fel kell majd kötni a madzagot, ha játszani akarnak mellette. Beadásaival feljavulhat védőink pontrúgások utáni gólstatisztikája is. Hajdúnak is remek a rúgótechnikája. A bal lábas szabadrúgásokat én biztos rá merném bízni. Nagy Tamásban is benne van egy-két szemfüles gól. A csapatjáték a lényeg, nem az, hogy ki rúgja a gólt. Ha láttad tegnap a Loki meccset, akkor láthattad mit művelt egymással Volas és Tisza. Te se adod, én se adom, ahelyett, hogy passzoltak volna és odalett két 100 %-os gólhelyzet. Na itt a VASAS-ban nem sok sót ennének meg ezek után, mert ügyvezető úr valószínűleg felkérné őket, hogy máshol kamatoztassák kiváló egyéni képességeiket.

Előzmény: Clark. (256040)