Kt25D Creative Commons License 2014.07.23 0 0 34003

162000 et mutat az óra. 2007.02 havi az autó és 2009 ben jött be Németországból, ekkor 2 évesen vette meg egy Magyar orvos pár és én most vettem meg tőlük nem rég. Na most a lekérés alapján 2008 ban volt valami szerviz az autón kb 50.000 km nél és 2009 ben pedig szívósor csere 90 000 km nél. Csak a Német beletett 2 év alatt durván 100 000 km ert. Hogy a Magyar pár mennyit na az jó kérdés mert nyoma nincs. De az biztos hogy pályán tehették bele mert bárki látta azt mondta mintha tényleg csak ennyi lenne benne az állapota miatt. Se a megszokott kopások még a futóműhöz nem volt nyúlva még nem is kell egy ideig. Szerintem olyan 250.000 lehet benne de ez csak az én véleményem, lehet hogy több. Még a dpf szűrő is elég jó állapotú szerintem ez is a pályát igazolja. Na meg az 5 fejes blokkoló elől, 3 hátul. De gondos voltak vele az előző tulaj bár papír nem volt róla de cseréltek ékszíjtárcsát meg rendesen kopó alkatrészeket ami látszott. Hát most már amit kellett megkapott nálam is. Végül is most már van egy szép állapotú autó ami nem csak kívülről szép hanem motorikusan is rendben van. Ha esetleg majd eladom akkor  bátran merem ajánlani és igazolni hogy mi a története. De nem adom el hiszen szeretjük és ezért költünk rá :)))...még... Az olajról. Nincs rálátásom hogy a Wallisnál milyen olajakat raknak még az autókba, biztosan gyári szürke Bmw feliratos olajat is nekem csak ennyit mondott a szerelőm hogy a legjobbat kapja amit az f10 esekbe töltenek és Németből jön és ez az az olaj amit nem bontogatnak.
Na egyet kibontott a már ott álló amúgy is olajcserés kocsinál és megmutatta hogy lássam milyen szép neon zöld , amilyennek lennie kell. Jó én ehhez nem értek :DD Megbízom benne 1000000000% ig hiszen olyan hibákat oldott meg    amilyet 4 másik szerviz soha. Pl a párom 1 esében volt egy rezgő hang 1500 as fordulatnál és se a Kwik fit be, se az Óbudai Bmw ,Monoron Bmw re szakosodott műhely gumilappal tömte ki a padlószőnyeg és a kuplungcső közötti részt és utána megint előjött. Hát ekkor  hoztak össze vele és azonnal megcsinálta. Kérdeztem mi volt? Majd elmondom ha elmúlik. Hát azóta sem rezeg és egy valamilyen cső a motortérben elvolt deformálódva az adta a hangot!! Nem akarok én itt belefolyni az olaj vitákba mert nagyon sok jó olaj van ami jó az E60 ba! Köztük ti is ajánlottatok jókat! Itt a műhelyben erre volt lehetőség jó áron és akkor már miért ne:)