Bodrogi Balázs Creative Commons License 2014.07.23 0 0 4949

Elmesélném egy beteljesült vágyamat. Mindig szerettem volna, ha a párommal lepisiljük egymást, de nem sikerült őt rábeszélni. Nemrég kettesben ünnepeltünk egy eseményt otthon, s szép lassan,  de biztosan fogyott a bodza pálinka. Mikor mondta, hogy megy pisilni, akkor kapacitálni kezdtem, hogy ne a WC-be pisiljen, hanem rám. Elég soká tartott, mire beleegyezett, de ekkor már alig tudta visszatartani. Gyorsan leterítettem egy törülközőt a konyhában, s lefeküdtem. Alig helyezkedtem el a lábai között, már indúlt is a csodás, forró aranyzuhatag.Nem akarta csak a testemet lepisilni, de én úgy helyezkedtem, hogy az arcomra is jusson a pisijéből, majd közel hajoltam a pinájához, hogy a számba is pisiljen. Csodás volt érezni, ahogy teli lesz a szám, s jónéhány kortyot le is nyeltem a fínom pisiből, mit ne mondjak, nagyon ÍZLETT!! Mikor elapadt a csodaforrás visszahanyatlottam a földre, ő meg leereszkedve rám feküdt, s csókolózni kezdtünk. Így megérezte a saját pisijét, s elkezdte lenyalogatni az arcomról. Ő is fínomnak találta, s folyttata a lenyalást, egyre lejebb, s végül a pisis farkamnál kötött ki, amit nemcsak körbenyalogatott, hanem ki is szopott, élvezve, ahogy a forró gecim a szájába spriccel...háááát tudjátok, fantasztikus élmény volt!!!!!