Törölt nick Creative Commons License 2014.07.21 0 0 153849

Kicsit háttal ülsz a Lovon! Irigység? Mire? Nem is pénzről beszéltünk, hanem megjelenésről, kinézetről! Linkeltem olyan Rolexet, amire azt mondom, leesik tőle az állam, és ha lenne 3 Bentley-m, meg 2 nyaralóm Nizza mellett, akkor megvenném ezt az órát is! Nagyon szivesen! Egyedül egy típusra mondtam, hogy szerintem nem szép! Biztosan megvan a szépsége, de ha valaki magába néz, és mondjuk megy az órák között a polcon, és erre nincs ráírva, hogy Rolex, akkor nem hiszem, hogy 2mp-nél többet tölt a nézegetésével!

 

Nem értem, miért kell ebből anyagi kérdést csinálni? Jah, sajnos nincs 10 millióm órára! Ha lenne sem valószínű, hogy órára költeném. És hogy 200.000 Ft-om van jelenleg órára, az elárul rólam mindent? Hát ez a kijelentésed inkább rólad árul el sok mindent! Soha nem néznélek le ha azt mondanád, neked csak 10.000 Ft-od van csak órára, és abból szeretnéd kihozni a maximumot! Én ezt a pénzt úgy tettem félre, szépen évek alatt, hogy majd egyszer lesz egy szép órám. Sajnálom ha ez ennyire fáj neked, hogy próbálom a legjobb feltételeket kihozni ebből a keretből. Nem egyerű manapság család, gyerek, és idén alapított cég mellett egy forintot is félre tenni, de nekem sikerült! Nem rám hagyták a pénzt, nem örököltem, hanem megkerestem!

 

De hiába is mondom, ha ilyen gúnnyal beszélsz 200.000Ft-ról, akkor neked ezek a dolgok semmit sem jelentenek!

 

Bocsának mindenkitől, nem szerettem volna ennyire személyeskedni.

Előzmény: python 357 (153846)