ewy82 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 4892

Szia Reka! 

Nekem kisse kedvezzobb a helyzetem, nekem 2001 korul vettek eszre az O2-t, ami mar 13 eve volt, de akkor veletlenul, szoval lehet ha akkor nem veszik eszre, akkor csak 2011 korul derult volna ki, amikor az elso rohamom volt. Engem 2008-ban mutottek,mde korom miatt a dokim nem javasolt semmilyen kiegeszito terapiat, se sugarat, de kemot sem. Azt mondta, hogy varjuk meg ezekkel a lehetosegekkel, hogy mikor ujul ki. Ez megtortent, ugyhogy 2013-tol kemot kapok, de meg sugarat mindig nem, szinten a korom miatt. Lassan tul vagyok a 2 ev kemon, meg 4 honap van, nahyon szepen osszement a 2008-as allapotra, bar amikor legutobb kiujult, akkor sajnos olyan reszre terjedt, amit nem lehetett volna muteni. Egyebkent tenyleg meg az O2 stadiumot semi-malignusnak, vagyis felig rosszindulatunak hivjak, mert meg nincs benne rosszindulatu sejt, de akkor is terfoglalo, es ott van, de atvalthat O3-ba, amit mar anaplasticus oligodendrogliomanak hivnak, ez mar rosszindulatu sejteket is tartalmaz, ezt latjak MR-en mar, mert halmozza a kontrasztanyagot. 

Es az elsodleges agydaganat tenyleg soha nem kepez attetet. 

Előzmény: Réka 90 (4880)