NagyonI Creative Commons License 2014.07.20 0 0 115618

Miután a falunapo miatt annyira későn kellett volna a készülésnek nekiállnom, hogy kitaláltam a következőt: elviszem Stefánt sétálni, egye fene, kap egy fagyit a félkúton. A fagyit megúsztam, nem volt nyitva:::)))A z úton (kb 35 perc volt, mire visszaértünk) nem győztem figyelmeztetni, hogy ez azért ám óra:::)) Néhány új szót is megtanultunk: járda, oszlop, kertkapu, buszmegálló stb::)) A fagyi nyalás még legalább 5-6 perc lett volna, de sajnos megmaradt a félpénzem.

Bejőve képekről beszélgettünk, s ami nagyon nehéz: a kivel,mivel, kinek, minek, kit, mit kérdésre válaszolni.  Gyorsan elment a két óra. Kevésbé gyorsan telt az előbbi kettő, amikor is átjött (Igen én mazochista, hívtam:::)))!!!Bambula, hogy nézze, amint szedem a ribizllit. Ő a szíve miatt nem tud ribizlit szedni, de most már nem csodálkozik, hogy a környezetemben piások is voltak, mert szerinte rémes, hogy meg sem állok. Pedig sokat álldogálok, szundikálok a 3 diófák alatt. Kicsit felpöckölte a vérnyomásomat már az utca másik oldalán. Ott áll ugyanis az ingyen strandbusz..Holott ő talpig úrinő, de végig süvöltötte a buszosok  anyjuk nemiszervével az utca túloldalát.  .. Hogy inkább csinálnának itt strandot. De holnap fel is hívja a polgit, aki a tanítványa volt, s jól megmondja neki, Na ennek lehet a következménye, hogy soha többet nem mehetek ingyen busszal Lékára:::(((Vérnyomás még maradt kicsit odafönt, amikor kioktatott, hogy hogy is kell bodzát termeszteni. Ám amikor arról mesélt, hogy jeltolmács volt valamilyen konferencián, már igazán oda sem tudtam figyelni.. Indulóban vagyok Tücsivel.Ettől majd lemegy a nyomim.

 

Előzmény: Boszorka (115615)