Törölt nick Creative Commons License 2014.07.20 0 0 74789

Ma reggel átkocsikáztam 20km-re Jászberénybe a lidl-be. Reggel 9-re értem oda. Már egy darab sem volt. 4 dbot kapott az üzlet.  A boltvezető megkérdezte a Nagykátai üzletet, hogy nekik van e még. Mondták, hogy még 2 db van náluk. Padlógázzal át Nagykátára, kb 10 perc alatt odaértem. Már csak 1 db volt, de éppen tanakodott rajta egy idős pár, hogy kell e nekik az utolsó darab. Amíg ők egymással vitatkoztak, addig mi elhoztuk az orruk elől az utolsót. Ez az üzlet is 4 db-ot kapott és durván 9.30-kor én hoztam el az utolsót. 

 

Nagyon pöpec a gép, minden kiegészítő szívófejnek van helye a gépen, a fém csöve teleszkópos és bika erős anyagból van. A A barkácsgép csatlakozó aljzatba 2000W-os gépet lehet becsatlakoztatni. 35 literes a porzsákja, de van benne redős szűrő is. A gépre a levegő kifújó oldalra is fel lehet csatlakoztatni a 3m-es gégecsövet, így fújásra is lehet használni. A géppel vizet is fel lehet szivatni, max 35 litert, de ezt a funkciót nem fogjuk használni. A leírásában benne van a honlap címe ahol a kiegészítőket lehet rendelni hozzá. például kerekeket, papírzsákot, redős szűrőt, gégecsövet....

Szóval nagyon megérte az árát a gép.

 

 

Előzmény: Barnamedvébb (74785)