repcsepista Creative Commons License 2014.07.20 0 0 1107

Világ Ok? -először de vége? - na valami nincs, hol a vége...fosss...
 Jojósok jósok, na azt hinnétek hogy...fosss...na igazuból fusss...fussatok ki e -világból de most én aszondok fosss... na a gyerekeim már 30 -on flüliek, s mé gmindig azt hogy fuss...ugy mondják, meg anyád -nak meg apád -nak szólitanak, meg van egy tucat ollan...pl. hogy mennyit tudsz...pont most mondja a fiam...mert kérdezzük az idősebb fiamat hol van gáz, azaz gáza, na ahol gáz van, - s mondja a ifjabb fiam, na látod...itt van az első szülött... nemérdekli semmi csak brmmm brommm brommm...
 Na, azért jöttem, hogy világosságot hoztam nektek...s most csak röviden...nagyon hozzá vág amit mér prófétálgattam... s valamit én még jobban mekk kell lássak...vagyis IDE ÁTHOZZAK, AMI MINDENKI ANGYALI TAKNYOLMÁNYOK OK? -VAGYUNK, amit ma reggelre...na ne legyetek lusta látogassatok be a Mi is ufok vagyunk! -mondja a barátunk, de az is megeshet na most monduk a Piroska bornyunk (üszőnk) megesett...bornyus lett...megesett az 1 t? -na amit akarok, hogy TOTA ANGYALI GÉPEZETEK VAGYUNK, s ime hogy oda meg vissza...na még nem irtam le...hogy van egy ANGYAL, aki emberek millióit tudja POZZESZOLNI, igy rögtön itt a...na a hirekbe itt mióta a szegény palesztinókat megint szadiccázzák a iccákok... ABCULLAULTRA...NA EZ OPEN WAR AZ RUSSKIKKAL... s ime mime mmm...
 A "GAME CHANGER" in Russuab Relations... vagyis A KABAKA KOCKA ELDOBBVA...de mi tegyük f ff fff...az 1 frt még mindig a krumlis lángos...na AZ OROSZOKAT KEVESB GYÜLÖLIK...fideljél mert aki gyüllÖl, az öl, tehát NE LEGYEN NEKÜNK, MAGYAR OK, HA OKOS KOSOK VAGYUNK, ELLENSEGGÜNK???- AZTÁN NINCS GYÜLLÖLET 1 DECA SSS... s tgyük fö a krdst: kinak van haszna hogy lelőtték a malaziai 17.repllőt...mert Putinnak nem...ellenben ténleg rémséges...nincsak monduk nem lehet egy Dronéval kilőni, mint a többit s mindenki mocsmá? - szóval Putinnak nem érdeke, egy maléziai utasszállitó gépet...na az ukránoknak se, habár rá lehet verni az oroszokra??? - pont most kaptak több billió amcsi army cuccot... nas arra van VALLU LUTTA... mig nin popa??? ---s vegyük Szadam Husseint... millen közel vagyunk...hogy kobak pénz Putin fejére???
 Ellnenberger...ahogy mondom...ha átgyüttök leirom nektek ami hihetetlen...de figyeljétek mert ...na TÖBB ROHAM LESZ A RUSZKIK MEG KINA MEG ÁZSIA ELLEN...A U.K. -??? - ha vesszük, az egész föld népei -területei Izsákson - Jakabson gyarmata... na Kina is meg van szállva...s mi a Korei tampon, mig a tovvábbi ŐRÜLT KATONAI KIADÁSOK SOKK...nem lehet indokkolni csak ha ...NA MÁR AZ HOGY HJIDEG HABIRU...OSTOBASÁGG MERT A ZSIDÓK KEZÉBE MA IS RUSSUA IS MEG UJewKRAJNA IS...TALÁN SOKKAL JOBBAN MINT VOLT...
 Na, több támadások -háboruk leszenk RUSSA -KINA -INDIA ELLEN... AMI TOTA VALAMI TÖRTÉNT AZ AMCSI FÉLSZIGETTEL MEG A BRITTA...VAS A KRÉZ NIGHTA...
 ...fidelem, csak intellem, nem csinyalja meg a MAGYAR OK HELLET...A MAGYAR HELLET HELL LETT...HANCSA MI? MI? MIMI MMM... VAD MENNYORSZÁG...
 Zerintem, nem tudom ki lőtte le...de csak IZRÁELNAK LETT...hiz ahogy momdom, e gollóbis sorsa...ha PALESZTINA VISSZA...na leirom hogy mitől félünk...a dögletes hogy az van...
 Isten birkája kaja... breee...eleve sült bárány vala (vagy) vallás lássss...