katt2 Creative Commons License 2014.07.18 0 0 2989

Szia!

Június 13-án műtötték mindkét lábam.A balt csavarozni kellett ,a jobb lábamról  "csak"  lefaragták a bütyköt.Egyszerre akartam a kettőt,mivel én nem vállaltam be a kétszeri lábadozást meg az egyéb macerát.A feltöltött képeket nézve meg kell mondanom,hogy az én bütykeim hatalmasak voltak.Talán azért tűnik most úgy,hogy mintha egy kicsi maradt is volna, persze dagad még mindkét lábam.Az első pár nap nehéz volt, nem volt ugye ép láb, de ki lehetett bírni. Azóta napról napra könnyebb,ma már vezettem is.Rá tudok állni már mindkét lábamra,de óvatosan teszem.Napközben pihentetem többször, viszont fokozatosan terhelem.Én eleitől kezdve attól félek,túl gyorsan kezdem el használni, de úgy gondolom abból baj nem lehet.A csavarnak már rögzülnie kellett,meg minden más egyébnek is.

Zokniban jártam az elején(már amennyit jártam)Egy hete vettem egy szilikon szandált, lábujj között van a pánt, van a saroknál is.Nagyon kényelmes!!!!!!A kezelőcipőből a legkisebb méret "S", az nekem nagy volt,semmit nem segített.Szívesen válaszolok mindenre,amire tudok. További gyógyulást.

Előzmény: krokidoki (2971)