Bubi504 Creative Commons License 2014.07.17 0 0 74694

"Festeni csak nagy kínlódással fogsz majd vele"

Én nem szeretek (nem is igen szoktam) kínlódni. Ha valaki azt mondja nekem, hogy "nagy kínlódás" lesz, akkor az nekem (majdnem) egyenlő azzal hogy nem lehet (persze lehet, de nincs értelme, akkor meg minek, ki a fene akar kínlódni?). Lehet rugózni azon hogy nem azt mondtad, hogy nem lehet (habár festeni tényleg kínlódás vele, baromi nehéz belemártogatni a festékbe :-) de minek. 

Villáskulccsal is lehet szöget beverni : na az tényleg kínlódás. Csak akkor állj neki ha nincs semmi alkalmasabb. Azért ez a kompresszor nagyon nem ugyanaz, remélem érzed a különbséget - hacsak nem 6 bar-al akarsz folyamatosan fújni, mert akkor tényleg kevés. Én 1,5-2 környékére szoktam állítani, így azokat a pácokat/lakkokat (időnként zománcot) amiket én használok hiba nélkül kifújja az amúgy hótgagyi pisztolyom. Bekapcsol menet közben - na és akkor mi van ? Nem akkor kapcsol be amikor már a nekem szükséges nyomás sincs meg hanem sokkal korábban. Nem szokott elfogyni belőle a szufla egy normál beltéri ajtó méretéig, annál meg minek kéne több ? Ha kész az egyik fele, úgyis le kell állnom megfordítani, addig meg feltölt. 

Előzmény: Törölt nick (74688)