LaurenC. Creative Commons License 2014.07.17 0 0 2981

semmi gond szivesen elmondom, mi van velem es masok is erdekelnek :) engem tatan mutottek a kastelypark klinikan, amugy pesti vagyok, csak az orvsom ott tudott tb alapon muteni, mert itt pesten csak draga helyen tudott volna.

egy hetig mankoztam, mert nekem is fajt a kezelocipo hordasa, talpelen nem merek most se menni. Sztem egy het utan terj ra a kezelocipore, mert biztonsagosabb, nehogy rosszul lepjel egyszer nelkule. Hat a faslitol megorultem en is, mar, jo hogy lenn van, koszos volt es szakadt nagyon, neha rahutam egy elol levagott zoknit, de ugy meg meleg volt. Estenkent jegzselevel hutom amugy a tappancsom, mert jol esik. Korabbi bejegyzesembe talalsz kepet a varratokrol is, ha erdekel.

bator vagy, hogy bevallaltad a ket labat egyszerre, en nem mertem es bevallom nagy tamasz a masik laban, anelkul nem tudom, hogy birnam a mozgast. De igy sajna majd vmikor azt is meg kell csinaltatni, de egyenlore orulok, ha a mostanival minden ok lesz. 

Teged hol mutottek? Mikortol tudsz majd rendes cipot hordani Es dolgozni menni?Mondta a dokid esetleg? Kivancsi vagyok masnak mit mondtak. Koszi

Előzmény: krokidoki (2980)