Törölt nick Creative Commons License 2014.07.16 0 0 10603

Délelőtt az orvosra várva látom, hogy egy tolószékes gerincbeteg fiatal férfi vár a sorára és láthatóan szegény sík ideg. Beszélgetek vele és micsoda véletlen eddig kétszer elmeszelték a leszázalékolását, visszaminősítve a béka fene alá. Bírósági perhez gyűjt dokumentációkat, mert ahogyan mondta és remélem jól is értelmeztem valamikor II.csoportba tartozó 80 % rokkant volt. Egyszer volt végleges is, csak dolgozott és behívták, így mindig fokozták lejjebb és lejjebb. Most kapott 40 %-ot erre, ami szerintem felháborító.

 

Na kedves álomgyárosok ilyenkor mi a fasz van? Normális világban élünk, hogy egy ilyen szerencsétlennel ezt teszik??? Meséltem neki erről a lehetőségről, hogy van itt egy szakértő is, keresse fel ezt az oldalt. Válasz: ismeri, de inkább kihagyja, mert itt marakodnak és szerinte sok a szórakozott ember. Ügyvédi segítsége van és rá hallgat inkább. Mesélt egy-két történetet amit az ügyvédtől tud és nagyon kemények a bírók is, most már ott is meszelgetnek kifelé mindenkit.

 

De itt minden oké van gyerekek, nem kell parázni, majd megvéd minket az álomvilág

Előzmény: tahisi (10602)