hbbst Creative Commons License 2014.07.16 0 0 1841

Szia!

Hát itt tényleg nem dícsérik agyonra a bótot'! :)

Kétszer voltam kapcsolatban velük: először a hűtő. Csehországból küldték, négy munkanapra vállalták, 5 munkanap lett belőle, mert előre utaltam a zsét, gondolom megvárták míg beér. Futár hozta, két emberes, tehát a hűtőt kicsomagolták, felvitték a helyére, ha kértem volna, a régit is elvitték volna. A futár számát előre megadták, fel is hívtam, hogy segítsége nem lesz, hogyan akarja megoldani a hűtő mozgatását. Mondta, hogy a megbízó eleve két emberes szolgálatot kért.

A másik eset már kicsit "kellemetlenebb". Itt 3 dolgot rendeltem egy csomagban, péntek este. 7végén kiderült, hogy az egyik dolog nem kell a csomagból. 7fő reggel írtam is egy mailt, hogy az egyiket törölni kellene. Válasz semmi. Kedd este jött egy mail, hogy a csomagot futárnak átadták, összegből látom, nem szedték ki a töröltetni kívánt tételt. Írtam egyből egy mailt, hogy így nem fogom átvenni a futártól a cuccot, de természetesen ha a csomag visszaér, és kiszedik azt az egyet, indulhat útjára a csomag megint. Na erre nem jött azóta sem válasz, vagy két hete.

Lényeg: tuti rugalmatlanok, de szerintem elég régóta üzemelnek, ha akkora tróger banda lenne, már megbuktak volna... :)

Előzmény: Lady fantasy (1840)