foveon Creative Commons License 2014.07.14 0 0 53980

na a tortenet vege:

kicsit csusztattam, a falu az igazabol varos (csak nekem meg mindig falu mert mikor ott laktam akkor meg az volt) ma mar 12e felett van a lakosok szama, szoval nem olyan egyszeru megkerdezni a szomszed mariska nenit hogy ki kapott mostanaban kulfoldrol csomagot, oszt o mindenkirol tud mindent ;)

elzarandokoltunk (vegul a tesom mert o kozelebb volt) a veletlen megszerzett cimre. termeszetesen ott volt a csomagom, nagy betukkel rairva a mi cimunk, nev, cegnev, telefonszam, email stb. hat ennyit a futarol aki tevedhetetlen.

szerencsere igen rendes volt az ember valoszinuleg visszakerult volna idovel a postashoz, es kihozta volna nekunk de ki tudja barmit kinezek beloluk ezek utan...

4xer beszeltem az ugyfelszolgalatal, 1xer a futarral, mindegyik szerint en vagyok a hulye mert rossz a ragszamom (no mer azt csak ugy lehet hasra beutni), hulye az elado mert rossz ragszamot adott meg, vagy rossz cimet irt a csomagra. de, hogy mi alapjan allitjak ezeket azt mar nem tudtak megmondani csak hajtogatjak hogy ezen ez volt a cimzes ok nem tevednek.

kivancsi lennek mifele rendszer az ahol a cimzest az alapjan irjak be, hogy a postasnak hova sikeredet kivinnie. aztan ha azt beirta valahogy a rendszerbe akkor visszakereshetetlen hogy mi is volt valojaban? az meg a hab a tortan, hogy nem tudjak megmondani hogy ki volt a felado. nincs egy fenykepuk vagy szkennelesuk a kisero dokumentumokrol es a csomag feliratairol.

kozben meg megnezem a honlapjukat: ha nincs otthon a cimzett akkor felhivnak, ha nem megy akkor leadjak a szomszednal de csak akkor ha annak van meghatalmazasa, ha az sem akkor leadjak a legkozelebbi pikkpakkpontra stb. mindent a megrendeloert. no ebbol semmi se tortent meg. hogy engedhetik meg maguknak hogy egy ertekes dolgot odadnak egy vadidegennek mindenfele bizonyitas nelkul? vagy az a bizonyitas hogy a trackon levo gipsz jakabne atvette? es? ezzel az erovel kukaba is dohatta volna, hisz o atadta valakinek... azt mar nem is mondom hogy a hulye szomszed miert vette at ha latja hogy nem oda szol a csomag?

nevetseges az egesz. ha nem vagyok ennyire pioca akkor most bottal uthetnem a csomit. ja es vegul felajanlottak hogy tehetek panaszt, koszi.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (53973)