Törölt nick Creative Commons License 2014.07.13 0 0 79362

"Most sem Dunakesziről írsz."

Te sem. De mondok jobbat: diósi = fidesz = orbán kicsiben, tehát minden ami fidesz az egyben dunakeszit is érinti. :P

"Kevésnek tartod, hogy 96:10 arányban nyerte az egyéni választó"

Már utána sem járok ennek az adatnak mert akitől származik az hiteltelen. :)

"Igazán eldönthetnéd végre, hogy veszett a Fidesz vagy csalt."

öööö...hol is írtam én olyat hogy a fidesz vesz(t)ett?? Azt elismerem hogy csalt, hisz nyílvánvalóan azt tette, bizonyítják a választási eredmények számai (lásd lentebb). És azzal sem érdemes vitatkoznod hogy a választások előtt a saját maguk szájíze szerint írták át a választási törvényt hogy bebiztosíthassák győzelmüket. Ha a négy évvel ezelőtti törvény szerint ment volna a szavazás, most nem lenne kétharmaduk, ezt te is tudod. Akkor nem lenne ilyen erős a párt. Ezt te is tudod. Csak nem vallod be - még magadnak se.

 

 

"Azt végképp nem értem, miért nevezel öregnek, amikor fiatalabb vagy nálam."

menj inkább idióta focit nézni mert látom olvasni már nem tudsz. Ha öregebb vagy nálam akkor mégis hogy szólítsalak ha nem öregnek te agysebész?? :DDDD

 

 

"Ezek szerint mégsem ismersz engem."

Azt hiszem most megfogtál, tényleg nem. De ismerek egy félkegyelmű idióta fidesz-politikus közszereplőt, úgy hívják Umszki Gyula és 1946. február 17.-én született! Korábban Váci lakhelyet hazudott magának de ma már felvállalja hol rontja a levegőt! Te is ismered őt? :D

Előzmény: vajaskáposzta (79360)