balazs.robi aliasz Őrmi Creative Commons License 2014.07.10 0 0 103177

Navigacio autoban cimu ertekezes

 

Hogyan tudunk navigaciot rakni egy kozep kategorias kocsiban? Ma reggel talakoztam egy igen frappans megoldassal. Mivel pofatlansagert csak ritka esetben allos sorba, igy kihagyam a fenykepes bemutatast, inkabb korulirom.

 

Harom megolras van.

1. Veszem egy okostelefont: ennek elonye, hogy mindig keznel van, ami altalaban hatrany is, ha nincs hozza gyari autos tarto, de ha mar veszel legyen benne GPS. Gyalogolhatsz is vele, nem kell meg egy kutyut is zsebben hordani.

2. Beepitett, vagy feltelepitett navigacio: ezt a megoldast felarert vagy kesobb akciosan kapod a kocsihoz. Termeszetesen a hatranya hogy a magyar nyelvvel/tmc-vel es egyebb extrakkal nincs kiegeszitve. Megoldaskent system szakink sokat tud segiteni.

3. Navigacio /GPS vasarlasa. Elony, hogy alapbol kapsz hozza konzolt, mely a kovetkezo dillemat okozza, hova is rakd. A masik problema a tap kabel rovidsege. Termeszetesen a praktikussag erdekeben kezkozelben kell lennie, hogy menet kozben a tapizas megoldhato legyen es a kabel rovidsege se legyen gond. Erre lattam megoldast ma reggel. Adva van egy felso kategorias auto, full hifi rendszer bluethoot-tal, kormanyvezerles, bor ulesek, rendszresiett plaza cicaval a volannal A tapis telefon mellet a tapizhato navi is kozel legyen, igy a kozepre behelyezett kozel 8" kijelzo eppen aktualasi helyet biztosit a magyar menus, olcson beszerezheto navinak. Kerdes, hogy kulso vagy belso megoldas legyen. A gyors es olcso megoldas altalaban nem jo, szoszkene dehogynem.Egy hatarozott tapadokorongoos nyalazast kovetoen az erinto kijelzo kellos kozepere felhelyezett tapadokorongos konzolra felhelyezett rendszer megoldas mindenre.

Csak tatottam a szamat mikor meglattam