nedus1965 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 50100

Bár én mostanában mellőzni vagyok kénytelen a (terep)ultrákat és csak irigykedve olvasom a beszámolóitokat , de lenne egy-két gondolatom...és remélem , nem lesz bántó vagy félreérthető és nagyon lehet ,hogy még igazam sincs !!

  Szóval : Németh Csabi (is) mondta egyszer,hogy a legnagyobb romboló erő a negatív gondolat . Ez kikezdhetetlen és elháríthatatlan módon , negatív visszacsatolásként folyamatosan erősítve a hatást , vezet a kiszálláshoz , fejben vagy a valóságban történő feladáshoz . Negatív gondolatok pedig kialakulnak félelemből , bizonytalanságból , önbizalom hiányból...negatív előjelekből , rossz karmából...stb.

  Mindezt saját tapasztalatból (is) mondom .Sokat kerestem,keresem a megoldást . Bizonyos dolgokra már megtaláltam ( vagy azt hiszem ? ). Próbálom azt , hogy "ha elhiszem-megcsinálom , megcsinálom-ha elhiszem " . Az agyunk ( lelkünk , szívünk ? ) irányít minket , és ha nem igazán , nem teljes erővel és kikezdhetetlenül hiszünk , akkor elbukunk .

  Bocs , ha okoskodásnak hangzik , csak hangosan gondolkodom . És kösz , hogy megosztottad velünk a gondolataidat !! 

Előzmény: CSERMANEK (50089)