littbarsky Creative Commons License 2014.07.08 0 0 3244

Haverom szerint annyi, hogy iphone-szabványos jack dugót fogad csak el. Bár nem látta senki hozzáértő - én most Ausztriában vagyok, nem is tudnám sehova vinni. Most még megvárom, amit rendeltem bluetooth fejhallgatót, ha azzal sem szólal meg elfogadhatóan (arról már letettem, hogy a három éve elavult xperia minimnek még csak a nyomába is érjen hang terén...), nagyon elgondolkodom, hogy végig csinálom velük a mizériát és vissza adom valahogy(vagy hirdetem és eladom buktával...), mert  ez a jackes dolog rohadt pofátlan átverés!! A legbosszantóbb az, hogy érthetetlen, hogy mit akarnak így, hogy akarnak piacot hódítani, amikor pénzben szinte kifejezhetetlen dolgon spórolnak, csalnak, ami ugyanakkor a készülék használati értékét(ha csak a zene hallgatást vesszük) teljesen ledegradálja olyan szintre, amilyen mp3 lejátszókat talán sose gyártottak, még a falusi kirakodóvásárokban 500 ft-ért kaphatóak is jobban szólnak...Mindezt egy olyan készülékben, amely hardver specifikációban, kijelzőben, stb a neves gyártók 200.000,- ft-os termékeivel konkurál( illetve azok elemeit rakja bele)...

És még mielőtt bárki azt válaszolná, hogy hát igen, azért annyi, amennyi, azért nem tudom megérteni és elfogadni, mert ha kicsalnak belőle valamit, aminek drága a fejlesztése, nehezen lenyúlható, stb., azt megértem(azt se persze, ha megtévesztő a tájékoztatás...), de az, hogy passzoljon bele egy világ szabvány jack dugó és hogy megszólaljon úgy, ahogy azt egy átlag okostelefon használó már megszokta, az szerintem semmi plusszba nem került volna.

Tehát ez így elfogadhatatlan és kész.

 

Előzmény: V-Man (3242)